درباره ما

گروه فنی مهندسی کاربردی

گروه فنی مهندسی کاربردی از سال ۱۳۹۵تاسیس شد و فعالیت خود را از همان ابتدا در زمینه ی پروژ های الکترونیک و طراحی و ساخت شروع به کار کرد بعد ها با گسترش این گروه فنی در زمینه ی برق صنعتی نیز شروع به فعالیت نمود و امروز این گروه فنی مهندسی زمینه ی فعالیت خود را گسترش داد و وارد بحث نور پردازی و پروژه های عمرانی برق شده .امید آن است روزی برند کاربردی یکی از افتخارات ایران عزیز و سربلند باشد
گروه فنی مهندسی کاربردی یکی از تنها مرکز تخصصی در استان قم می باشد که در صنعت برق الکترونیک شروع به فعالیت نموده و انواع کیت ها و تجهیزات و پروژه های الکترونیک وپروژه های برقی را در سرتاسر کشور عزیزمان تولید واجرایی نموده است .

کاربردی چه کار می کند؟

در اینجا می توانید نیاز خود را با راه حلی آسان و مقرون به صرفه برطرف کنبد. کافی است به دنبال نیازتان در این وبسایت بگردید،شاید روش ساخت راه حل اش ومحصول مورد نظرخود را یافتید. شاید یکی از حقایق دنیای اطرافتان شما را به راه حل نزدیک کرد و شاید هم از این‌ها ایده ای گرفتید و چیزی اختراع کردید!

اینجا خبر هم پیدا می‌شود؟

بله! کاربردی خبر هم منتشر می‌کند ، تمام خبرهای مدل‌های جدید گوشی‌های همراه یا کنسول‌های بازی،اینجا وبسایت اخبار فناوری هم هست. ، اینجا خبر از یک یافته،یک کشف یا یک ایده نو ، یک دستگاه با تکنولوژی نوآورانه و یا کارهای شرکت‌های بزرگ سازنده محصولات گوناگون را خواهید خواند.
در طی مدت فعالیت ما از سال ۱۳۹۵ شمسی؛ کاربردی افتخار داشته است که پاسخگوی نیاز بسیاری از افراد باشد.

خط مشی

کاربردی اساس فلسفه دانش رایگان برای همه بنا نهاده شده است. بنابراین بخش زیادی از آموزش ها و مطالب دیگر وبسایت برای خوانندگان آن رایگان است و تا ابد رایگان خواهد ماند. ما به کیفیت مطالب و اصالت محتوا متعهد هستیم. از این رو تمام مطالب این وبسایت یا توسط تیم ما تولید شده است و یا از یک منبع خارجی مستقیما و توسط کاربردی ترجمه شده است. کاربردی طرفدار قوانین ضد اسپم است و هیچگاه از اطلاعات کاربران خود برای اسپم استفاده نمی کند. اطلاعات کاربران کاربردی محفوظ است و به هیچ عنوان فروخته نشده و بدون دستور مراجع قضایی، افشا نخواهد شد.

بنیان گذاران کاربردی

کاربردی توسط محمدحسین چابک و درسال ۱۳۹۵ تاسیس شده .وهمواره درتلاش است که علاوه بر قرار دادن قیمت واقعی محصول .آموزش کار باآن محصول نیز درسایت قرار بگیرد تامشتریان عزیز درسرتاسر دنیا بتوانند با محصول مورد دلخواه خود به درستی کار کرده واستفاده کنند.

فروشگاه کاربردی

پروژه های مختلف چه پیشرفته و چه ساده ، نیاز به ابزار ، وسایل و گاهی اوقات مواد مصرفی دارند. فروشگاه کاربردی مکانی است که در آن می توانید ابزار ، وسایل و مواد مصرفی استفاده شده در پروژه های ساختنی را خریداری کنید. همچنین اگر سازنده یا تامین کننده هستید و دوست دارید که اجناس خود را در کاربردی برای فروش عرضه کنید، می توانید تامین کننده کاربردی باشید !

  • تلگرام
  • اینستاگرام
  • واتس اپ
  • تماس